Darčekové koše na objednávku

Ak máte záujem o tradičný darčekový koš podľa Vášho gusta, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť splniť každé Vaše prianie. 

Personalizované paštéty

Naše paštéty zbožňujú malí aj veľkí! Ak chceš niekoho špeciálne potešiť, daj nám vedieť, a my ti pripravíme na etikety text podľa tvojho návrhu. 

Mäsožrútov darček

Nevieš, čo darovať svojim blízkym k sviatku a chceš byť originálny?

Rezervácia

Bravčové kotlety - Pork chops

Grilovačky sú v plnom prúde! U nás si môžete objednať bravčové steaky - kotlety a naporcujeme Vám ich tak, že Vy si ich už len hodíte na gril! 

Grilovacie sety

Ak nám zavoláš a povieš pre koľko ľudí robíš opekačku, my Ti presne navrhneme, čo je na tvoju akciu najlepšie. Všetky výrobky sú z našej mäsovýroby. Ponúkame rôzne druhy párkov, klobások, grilovacích klobások, špekačky, čevapčiči, rebierka a našu ponuku každý týždeň dopĺňame o nový produkt! 

Prasiatka na pečenie

Ak by si si chcel doma upiecť na svoju žúrku malé prasiatko, nie je problém! Zabezpečíme ti svinku podľa tvojich predstáv, očistenú a pripravenú na pečenie. 

Kostolanské sirupy

Spolupracujeme len s tými najlepšími! Preto sme sa rozhodli obohatiť náš sortiment výrobkov a niečo iné, chutné a sladké! Kostolanské sirupy majú dlhú tradíciu vo výrobe hustých sirupov bez umelých sladidiel. Môžete si ich preto zakúpiť aj na našich prevádzkach.